چگونه یك Clip art پیدا و درج كنیم؟

ممكن است تواناییهای گرافیكی شما كم باشد اما با Frontpage گزینه‌های بسیاری در اختیار شما قرار می‌گیرد. كافی است به دنبال تصاویر موجود در Frontpage بگردید. این تصاویر ClipArt نامیده می‌شوند). می‌توانید تصاویر تجاری و صنعتی و همچنین تصاویر مربوط به پروژه‌های شخصی مانند تصاویر ورزشی و تصاویر مربوط به موقعیتهای خاص را بیابید.
برای صرفه جویی در زمان شما، این تصاویر شامل تصاویر خاص Web مانند آگهی‌ها، دكمه‌ها و پس زمینه‌ها نیز هستند.
انتخاب مكان
یك صفحه ایجاد یا باز كنید. روی صفحه كلیك كنید تا نشانگر ماوس را جایی كه می‌خواهید تصویر در آن نمایان شود قرار دهید.

گزینه Clip Art را انتخاب كنید
از منوی Insert ، گزینه Picture و بعد گزینه Clip Art را انتخاب كنید. Gallery Clip Art باز می‌شود.

فهرست كردن كلیپ‌ها
اولین باری كه سعی می‌كنید یك Clip Art را به صفحه اضافه كنید Frontpage از شما می‌پرسد كه آیا می‌خواهید تمامی تصاویر گرافیكی و چند رسانه‌ای درایو خود را فهرست كنید یا نه. اگر می‌خواهید این كار هم اكنون انجام گیرد، روی Now كلیك كنید و اگر می‌خواهید از این مرحله بگذرید، روی Later كلیك كنید. اگر می‌خواهید آیتم‌هایی را به Clip Organizer اضافه كنید، می‌توانید بعداً این گزینه را انتخاب كنید.

جستجو به دنبال یك Clip

كادر وظیفهInsert Clip Art باز می‌شود. در قسمت Search text یكی ، دو كلمه را برای بیان و توصیف خصوصیات Clip مورد نظر خود تایپ كنید. و كلید Enter را فشار داده و یا بر روی Search كلیك كنید تا كار جستجو برای یافتن یك Clip كه با معیارهای شما همخوانی دارد آغاز شود.

باز بینی اولیه یك تصویر
پس از یك جستجوی موفق، كادر وظیفه Insert Clip Art تصویری مرتبط با آنچه شما در جستجوی آن بودید را نشان می‌دهد. ممكن است دیدن برخی از تصاویر به خاطر كوچكی نمایش داده شدن آن كمی مشكل باشد برای بهتر دیدن یك تصویر، نشانگر ماوس را بر روی آن قرار دهید اما كلیك نكنید. هنگامی كه یك فلش در كنار تصویر نمایان شد روی آن كلیك كرده و گزینه Preview/Properties را از منویی كه پدیدار می‌شود انتخاب كنید. تصویر بزرگتری همراه با اطلاعاتی راجع به آن پدیدار می‌شود.

درج كردن تصویر

برای درج كردن تصویر در صفحه فقط كافی است تا روی تصویری كه می‌خواهید كلیك كنید  • 119 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه یك Clip art پیدا و درج كنیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...