کوتاه ترین زمان بازدید خود را افزایش دهید !

5-Efficient-Ways-To-Increase-Website-Traffic

در این مطالب خواهید خواند که با استفاده از “شبکه های اجتماعی ” “سرویس های WEB2” , استفاده نمایید . استفاده مداوم از این سایت ها بلند مدت باعث افزایش اعتبار رتبه سئو Off page خواهد شد.جدیدا مود شده برای افزایش بازدید روش های نامناسب مثل خرید پاپ پاپ ، خرید بازدید های جعلی پیشنهاد میدهند ولی باور کنید اینطور نیست !.

روش هایی کم خرجی هست که شاید باهاشون آشنا نشده باشید و اصلا طرفشون نرفته باشید اما این روش ها را در این مقاله بهش اشاره میکنیم که شاید در لینک بیلدینگ شما مناسب باشد و در بلند مدت باعث افزایش رتبه شما در گوگل میشود .

عضویت در شبکه های مدیریت ویدئو

در اپارات و یوتیوب عضو شوید و ویدئو های مربوط به سایتتون را در این سایت ها منتشر نمایید و در قسمت توضیحات آدرس سایت خود همراه با توضیحات قرار دهید ، عنوان ویدئو ها را مناسب و عالی بزنید که از ویدئو ها بازدید کنند ، یک عنوان باعث میشود پست ۲۰۰ مشاهده داشته باشید و یک عنوان باعث میشود یک ملیون مشاهده داشته باشد ، به جز محتوای فیلم یا کلیپ عنوان و کلمات کلیدی که استفاده میکنید باید مناسب و کارامد برای سایت یا وبلاگ شما باشد .

در ویکی پدیا عضو شوید و در این سایت فعالیت کنید

بیش از نیمی از کاربران نمی دانند که میتوان در ویکی پدیا مطالب ارسال کرد ، ویکی پدیا جز ۲۰ سایت پربازدید جهان است ، اگر مقاله ای بنویسید و درباره سایت خودتون هم توضیح بدید میتوانید بازدید خود را به صورت شگفت انگیز افزایش دهید و بعضی از مواقع میتوانید از این سایت بک لینک بگیرید ، اگر یک بک لینک از ویکی پدیا داشته باشید آینده سایتتان تضمین هست 🙂

در شبکه های اجتماعی عضو شوید و فعالیت کنید

شبکه مانند فیس بوک بیش از ۱۲۰۰۰۰۰۰ کاربر فعال در هفته دارند میتوانید این تعداد کاربران فیس بوک برای سایت شما باشند و از سایت شما بازدید کنند ، پیشنهاد میگردد یک پیچ با نام سایت خودتون ایجاد کنید و در زمینه ایجاد محتوا فعال باشید و به هیچ وج لایک خریداری نکنید ! . لایک بگیرید هرچغدر لایک هاتون بالاتر باشه رتبه سئو شما هم بالا تر خواهد بود ولی به هیچ عنوان لایک خریداری نکنید.

اِس ای او یا SEO فراموش نشه !

حتما سئو و بهینه سازی را افزایش نکنید ، در این پست بیشتر از واژه اس ای او استفاده کردم تا سئو ! ، ایرانی ها بیشتر از کلمه سئو استفاده میکنن و بگم این داستان کاملا غلط هست ! . اس ای او کلمه اصلی این واژه هست .

فعالیت ها در انجمن ها و فروم ها

تا حد امکان در فروم های مرتبط به موضوع سایت خود فعالیت کنید ، راه مناسبی برای افزایش بازدید و افزایش کاربران میباشد و به جز این کاربر های متخصص دارید تا یک محلی فعالیت کنید که کاربران سایت مورد نظر بدون تخصص باشد.

محتوای مناسب پادشاه است !

تا حد امکان بر مطالب خود کار کنید و تا جایی که میتونید مطالب مناسب و خوب بنویسید ، هر چیزی یک محتوا میشه یک عکس یک محتواست ، یک متن یک محتواست هر فعالیتی که شما بکنید یک محتواست .

برای افزایش فروش خود از تکنیک های بازاریابی استفاده کنید

بازدید مورد نیاز خودتون را دارید ولی بازدید به تنهایی هیچ ارزش و هیچ اعتباری نخواهد داشت ، تا موقعی که بازاریابی انجام ندهید و مشتری خود را پیدا نکنید نمی توان اسم بازدیدکنندگان سایت سایت شما رو مشتری گذاشت.  • 80 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 3 مارس 2016

آخرین دیدگاه های کوتاه ترین زمان بازدید خود را افزایش دهید !

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...