چگونه هایپرلینك را دنبال كنیم؟

برای اینكه سایت شما به شكل خوبی بماند، لینك‌ها را بعد از ایجاد، بررسی كنید. این كار عملی، روش‌‌های مختلفی را برای مرور كردن لینك‌ها (یعنی چك كردن لینك‌ها) قبل از انتشار یك صفحه، شرح می‌دهد.
لینك‌ها را در دید Page چك كنید
وقتی كه در دید Page ویرایش می‌كنید (در حالی كه برگه Normal انتخاب شده باشد)، كلید Ctrl را بفشارید و روی یك لینك كلیك كنید. با این كار ، لینك در همان پنجره باز می‌شود ( یا اینكه، روی لینك كلیك راست كنید و Follow Hyperlink را انتخاب كنید.)
بازگشت به صفحه اصلی
بعد از اینكه هایپرلینك به یك صفحه جدید را دنبال كردید، چگونه به صفحه اصلی برگردید؟ برای این كار، برگه صفحه مورد نظر را انتخاب كنید. همچنین می‌توانید منوی Window را باز كنید و اسم صفحه اصلی را از لیست انتخاب كنید.

دنبال كردن یك bookmark
وبرای رفتن به یك bookmark، از منوی Insert ، گزینه bookmark را انتخاب كنید. كادر محاوره‌ای bookmark باز می‌شود. Bookmark مورد نظر را از لیست انتخاب كنید و روی دكمه Goto كلیك كنید.

از برگه Preview استفاده كنید
در دید Page برای تست كردن یك لینك، همچنین می‌توانید روی برگه Preview كلیك كنید. مرورگر داخلی، مانند یك مرورگر معمولی، صفحه را نشان می‌دهد. در حالت Perview ، برای دنبال كردن یك لینك، فقط كافی است كه روی آن كلیك كنید.

برگشت
بعد از دنبال كردن لینك ها، ممكن است بخواهید به صفحه اصلی برگردید. برای این كار، روی یك قسمت خالی از صفحه كلیك راست كنید و گزینه Back را انتخاب كنید.

استفاده از برگه Normal

یك راه دیگر برای برگشتن به صفحه اصلی این است كه برگه Normal را انتخاب كنید تا به صفحه قبلی برگردید.  • 117 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه هایپرلینك را دنبال كنیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...