معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت

choose-website-designer-company2

گزینه اول: وبسایت طراح را بررسی کنید.

یک طراح خوب اگر واقعا یک طراح خوب باشد مطمئن باشید در مرحله اول سایت خودش را خوب طراحی می کند. فکر نمیکنم نیازی به ادامه دادن به این بحث باشد 🙂 .

بررسی سایت شامل جنبه های مختلف از جمله رسپانسیو بودن وبسایت ( سازگار بودن با موبایل و تبلت ) ، زیبایی در طراحی ، سئوی مناسب سایت ( می توانید از مشاهده رتبه الکسای طراح میزان بازدید و سئوی سایت را بررسی کنید ) و سازگاری سایت با انواع مرورگر ها می باشد. پس مطمئن باشید طراحی که سایت خودش از طراحی مناسبی برخوردار نباشد قطعا نمی تواند سایت خوبی برای شما طراحی کند.

گزینه دوم: تعداد و کیفیت نمونه کارهای طراح

البته فقط کمیت مهم نیست ، کیفیت را نیز در نظر بگیرید. ممکن است یک طراح هزاران نمونه کار کم کیفیت داشته باشد که ارزش تمام آنها به اندازه یک نمونه کار با کیفیت هم نیست :دی پس به دنبال سایتی باشید که نمونه کارهای زیاد و با کیفیت بالایی داشته باشد.

بسیاری از مشتریان بدلیل دور بودن محل شرکت از شهر خودشان ترجیح می دهند طراحی سایتشان را به شرکتی در حوزه شهر یا منطقه زندگی خود بسپارند اما مطمئن باشید

گزینه پنجم: قرار دادن پنل های مدیریتی در اختیار مشتری

مدیریتی وبسایتتان از جمله پنل مدیریت محتوای وبسایت ، پنل مدیریت هاستینگ ، پنل مدیریت دامین را در اختیار شما قرار دهد. با اینکار در صورتی که شرکت شما در دسترس نبود می توانید خودتان سایتتان را مدیریت کرده و یا پشتیبانی سایت خود را به فرد یا شرکتی دیگر واگذار کنید.

گزینه ششم و مهمترین گزینه: قیمت را در نظر بگیرید
معمولا هزینه ها ی طراحی سایت ر ایران از ۱۰۰ هزار تومان تا بیست میلیون تومان متغیر است و هر شرکتی بسته به سلیقه خود هزینه را از مشتری دریافت می کند برای شما سایت طراحی می کند و نه با هزینه بیست میلیون تومان! این نکته را در نظر بگیرید که به اندازه پولتان آش می خورید و شرکتی که با صد هزار تومان برای شما سایت طراحی می کند مطمئنا به اندازه صد هزار تومان برای شما سایت طراحی می کند  • 147 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 3 مارس 2016

آخرین دیدگاه های معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...