چگونه برای مشاهده صفحات، یك مرورگر انتخاب كنیم؟

قبل از اینكه سایت خود را به جهانیان نشان دهید، ابتدا آن را در یك مرورگر باز كنید و آن را بررسی كنید. این صفحات را می‌توانید با هر مرورگرری كه در كامپیوتر شما نصب شده است چك كنید.
ابتدا فایل صفحه‌ای كه می‌خواهید مشاهده كنید را در دید Page باز كنید و از منوی فایل، گزینه Preview in Browser را انتخاب كنید. تا كادر محاوره‌ای Preview in Browser باز ‌‌شود.

یك مرورگر اضافه كنید

اگر IE یا Netscape Navigator روی هارد شما نصب شده باشد Front Page باید آن را در لیست Browser نمایش دهد. اگر مرورگر مورد نظر خود را مشاهده نكردید، روی دكمه Add كلیك كنید.

مرورگر خود را نامگذاری كنید

كادر محاوره‌ای Add Browser باز می‌شود. اسم مرورگری كه می‌خواهید استفاده كنید را تایپ كنید. (توجه كنید اسمی كه در اینجا تایپ می‌كنید اسمی است كه برای اشاره به مرورگر استفاده می‌‌كنید و لزوماً اسم «رسمی» مرورگر نیست. مثلاً برای مرورگر IE بنویسید «مرورگر مایكروسافت»

مرورگر مورد نظر را پیدا كنید

روی دكمه Browse كلیك كنید. حال باید فایل برنامه مرورگر را جستجو كنید.

مرورگر را انتخاب كنید

به محل مرورگر مورد نظر بروید. اكثر برنامه‌ها در پوشه Program Files در درایو ریشه قرار دارند. (مثلاً C:\Program Files\Netscape\Netscap 6\netscap6.exe). برنامه مرورگر را انتخاب كنید و بعد روی Ok كلیك كنید.

تغییرات را ذخیره كنید
بررسی كنید كه مرورگر مورد نظر در كادر محاوره‌ای Add Browser انتخاب شده باشد و روی Ok كلیك كنید. بعد روی دكمه Close كلیك كنید تا كادر محاوره‌ای Preview in Browser بسته شود.  • 130 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه برای مشاهده صفحات، یك مرورگر انتخاب كنیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...