چگونه متن را از یك فایل بیرون بكشیم؟

فرض كنید كه اداره شما می‌خواهید سندهای متنی موجود را در وب منتشر كند، فقط كافی است كه از گزینه Insert File استفاده كنید
روی یك ناحیه خالی از صفحه كه می‌خواهید متن را درج كنید كلیك كنید. اگر با یك صفحه خالی شروع كنید، متن در بالای صفحه درج خواهد شد. توجه كنید نقطه درج هر جا باشد، متن در آنجا درج خواهد شد.

فایل متنی
از منوی Insert ، گزینه File را انتخاب كنید تا كادر محاوره‌ای Select File باز شود.

انتخاب فایلاز لیست Files of type ، نوع فایلی كه می‌خواهید وارد كنید را انتخاب كنید. برای مثال، اگر بخواهید یك فایل متنی مانند فایل‌های Notepad را باز كنید، گزینه( Text Files(*.textرا انتخاب كنید. اگر می‌خواهید یك فایل Word را وارد كنید، گزینه( Word 97-2000(*.doc را انتخاب كنید، سندی كه می‌خواهید در وب درج كنید را پیدا كنید و رویOpen كلیك كنید.

گزینه‌های تبدیل را انتخاب كنید
اگر یك فایل متنی را انتخاب كتید، كادر محاوره‌ای Convert Text باز می‌شود.(فایل متنی، شامل متن فرمت نشده است و ممكن است در یك ویرایشگر متنی مانند Notepad ایجاد شده باشد كه فرمت‌هایی مانند bold یا italic را ذخیره نمی‌كند یا ممكن است بوسیله یك واژه‌پرداز متنی ایجاد شده باشد و به فرمت فقط متن(.txt) ذخیره شده باشد.). گزینه مورد نظر را انتخاب كنید و روی Ok كلیك كنید.

جابجا كردن متن انتخاب شده
ممكن است بخواهید بخش‌هایی از متن را به محل جدیدی از صفحه منتقل كنید، برای این كار، متن مورد نظر را های لایت كنید و آن را به محل جدید بكشید.

پاكسازی فایل

وقتی كه فایلی را وارد می‌كنید، ممكن است شامل كاراكترهای خط بعدی و شیوه‌های فونتی باشد كه نمی‌خواهید. برای حذف یك فرمت نامطلوب، متن مورد نظر را انتخاب كنید و از منوی Format، گزینه Remove Formatting را انتخاب كنید(یا Ctrl+Shift+Z را بفشارید.).

*توجه*
میانبری برای تبدیل فایل
ممكن است Cut و Paste كردن اطلاعات انتخاب شده از یك برنامه ویندوزی دیگر، ساده‌تر از درج كردن كل فایل باشد. برای این كار، فایل متنی را در برنامه‌ای كه ایجاد شده است باز كنید، متن مورد نظر را انتخاب كنید و آن را كپی كنید  • 121 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه متن را از یك فایل بیرون بكشیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...