چگونه صفحه را قبل از انتشار مشاهده كنيم؟

وقتي كه بازديدكنندگان به سايتي كه اخيراً upload كرده‌ايد برسند، يك اشتباه كوچك در سايت مي‌تواند مشكلات بزرگي را باعث شود. مشاهده كردن صفحات در هنگام ايجاد آنها به شما امكان مي‌دهد تا اشتباهات را اصلاح كنيد. در كار عملي قبلي، ياد گرفتيد كه چگونه مرورگري را براي مشاهده صفحات راه اندازي كنيد.
صفحه مورد نظر را در ديد Page باز كنيد و روي برگه Preview كليك كنيد. قابليت Preview به IE 3.0 يا نسخه‌هاي بعدي آن نياز دارد. اگر IE در سيستم شما نصب نشده باشد، اين برگه را نخواهيد ديد و بايد به مرحله بعد برويد تا صفحه خود را در يك مرورگر خارجي مشاهده كنيد.

مشاهده در مرورگر ديگر
براي مشاهده صفحه در مرورگري غير از IE ، از منوي File ، گزينه Preview in Browser را انتخاب كنيد. اگر مرورگري كه بدنبال آن مي‌گرديد را پيدا نمي‌كنيد به كار عملي قبلي «چگونه براي مشاهده صفحات، يك مرورگر انتخاب كنيم» مراجعه كنيد تا ياد بگيريد كه چگونه مرورگر مورد نظر را پيدا كنيد.

يك مرورگر انتخاب كنيد
در كادر محاوره‌اي Preview in Browser ، مرورگر مورد نظر خود را انتخاب كنيد.

انتخاب درجه تفكيك (Resolution)
از آنجايي كه درجه تفكيك مانيتورهاي بازديدكنندگان متفاوت است، مي‌توانيد ببينيد كه صفحات شما در درجه تفكيك‌هاي مختلف چگونه به نظر مي‌رسند. در قسمت Window Size در كادر محاوره‌اي، يكي از درجه تفكيك‌ها را انتخاب كنيد. توجه كنيد كه نمي‌توانيد از درجه تفكيكي بالاتر از درجه تفكيك فعلي مانيتور خود استفاده كنيد.

صفحات را قبل از مشاهده ذخيره كنيد

براي اينكه بتوانيد صفحات را در يك مرورگر خارجي مشاهده كنيد ابتدا بايد آنها را ذخيره كنيد. براي صرفه جويي در زمان، گزينه Automatically Save Page را انتخاب كنيد. در غير اين صورت، هر وقت كه بخواهيد صفحه را مشاهده كنيد، يك كادر محاوره‌اي از شما مي‌خواهد تا صفحه را ذخيره كنيد.

روي Preview كليك كنيد
روي Preview كليك كنيد تا مرورگر انتخاب شده باز شود و صفحه جاري را باز كند.  • 124 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه صفحه را قبل از انتشار مشاهده كنيم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...