سایت وردپرسی را سریعا به ۴٫۲٫۱ آپدیت کنید!

security-problem-in-wordpress-4.2

فقط ۳ روز بعد از آپدیت وردپرس به نسخه ۴٫۲ ، یکی از جستجوگران هک و امنیت مشکلی امنیتی در وردپرس نسخه های ۴٫۲, ۴٫۱٫۲, ۴٫۱٫۱, ۴٫۱٫۳ و ۳٫۹٫۳ را به نام آسیب پذیری Zero day XSS یافت.

دلیل ارتقا به وردپرس ۴٫۲٫۱

این مشکل امنیتی به هکر ها اجازه می داد تا با وارد کردن کد های جاوا اسکریپت در فرم نظرات بتوانند سایت شما را هک کنند. تیم وردپرس خوشبختانه سریعا این مشکل را یافت و با ارائه نسخه ۴٫۲٫۱ آن را حل کرد. از این رو از شما اکسپرسی های عزیز می خواهیم سایت خود را سریعا به وردپرس نسخه ۴٫۲٫۱ آپدیت کنید تا سایت خود را از هک شدن در امان نگه دارید.

Jouko Pynnönen که جستجوگر امنیتی در Klikki Oy کسی است که این مشکل را طی متن زیر گزارش داد:

If triggered by a logged-in administrator, under default settings the attacker can leverage the vulnerability to execute arbitrary code on the server via the plugin and theme editors.
Alternatively the attacker could change the administrator’s password, create new administrator accounts, or do whatever else the currently logged-in administrator can do on the target system.
در متن بالا اشاره شده که هکر می تواند با قرار دادن کد های مخرب در قالب ، دیدگاه ها و افزونه ها اقدام به تغییر رمز عبور مدیریت و یا ساخت اکانت مدیریت و یا انجام هر کاری دیگر در سیستم هدف کند.

این هکر از تیم وردپرس درخواست کرد تا سریعا اقدام به رفع این مشکل کنند و تیم وردپرس سریعا نسخه ۴٫۲٫۱ وردپرس را روی کار آورد و از تمامی استفاده کنندگان وردپرس خواست تا سریعا اقدام به آپدیت وردپرس به نسخه های بالاتر کنند.  • 132 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 3 مارس 2016

آخرین دیدگاه های سایت وردپرسی را سریعا به ۴٫۲٫۱ آپدیت کنید!

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...