چرا باید سایت داشته باشیم؟

why-must-create-website

این روز ها جایی در دنیا نیست که افراد بتوانند بدون اینترنت روز خود را شب کنند. اگر هم چنین جایی وجود داشته باشد بدون شک آنجا جزو مناطق محروم بشمار می رود. در حال حاضر در کشور های جهان اول کمتر کسب و کاری را خواهید دید که تجارت آنلاین ( وبسایت ) ندارند. اما در ایران کمتر کسب و کاری را خواهید دید که وبسایت داشته باشد 😀 به هر حال امروز قصد دارم به بررسی این مورد بپردازم که آیا وبسایت می تواند کسب و کار شما را بهبود بخشد یا آیا شما نیاز به وبسایت دارید؟ چرا باید سایت داشته باشیم ؟

چرا باید سایت داشته باشیم

بیایید در ابتدا یک تعریف کلی از وبسایت داشته باشیم. جدا از مباحث تخصصی وبسایت مثل یک منشی تلفنی ۲۴ ساعته برای شما نقش ایفا می کند که همه روزه ، همه ساعته و تا ابد برای شما کار می کند. این منشی می تواند پیغام های شما را به تمامی مشتریان برساند ، پیغام های مشتری را به شما برساند ، با مشتریان شما صحبت کند و آنها را مشاوره دهد ( همانطور که الان ما داریم شما را مشاوره می کنیم ) ، به پرسش های متداول مشتریان پاسخ دهد و در کل با مشتریان شما ارتباط بر قرار کند. این یک تعریف ساده و ابتدایی از سایت بوده و کمترین کارهایی هست که یک سایت می تواند برای شما انجام دهد. علاوه بر اینها خیلی کارهای دیگر از قبیل نمایش فیلم ، پخش صدا ، مشاهده مقالات و قرار داد های شما و … را برای مشتری فراهم می سازد.

دلایل اصلی داشتن یک وب سایت

در زیر به چند دلیل اصلی داشتن یک وبسایت اشاره می کنم:

۲۴ ساعته بودن در ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال:

مشتریان شما می توانند در هر زمان و هر مکانی با شما در ارتباط باشند. حتی زمانی که شما خواب هستید و یا در مسافرت هستید وبسایت شما آماده ارائه خدمات به مشتریان شما خواهد بود.

تعلیم مشتریان:

شاید شما بعد از ارائه محصول یا خدمات نحوه کار با یک محصول را باید به مشتریان آموزش دهید. ۳دو راه وجود دارد:

۱: می توانید کنار هر محصول یک کاتالوگ راحی کنید که کمی هزینه بر هست

۲: می توانید به هر مشتری بصورت تلفنی آموزش دهید که وقت شما را خواهد گرفت.

۳: می توانید یک سایت راه اندازی کنید و آموزش های متنی و ویدیویی کار با آن محصول را در سایتتان قرار دهید.

با روش سوم که بهترین روش موجود در دنیای امروز است می توانید تماس های چند ساعته مشتریان را به تماس های یک دقیقه ای تبدیل کرده و وقت با ارزش خود را صرف آموزش چند باره نکنید.

تبلیغات بیشتر ( online marketing )

شما با وبسایتتان می توانید تبلیغات بیشتری داشته باشید و برند ، محصول و خدمات خود را معرفی کنید. بازاریابی آنلاین یا online marketing این روزها باعث رشد اکثر کسب و کار ها شده و در آمد خوبی را برای کسب و کارهایی که سایت اینترنتی دارند. شما می توانید با راه اندازی بخش مقالات سایتتان ، مشتریان جدیدی را با محصولات و خدمات خود آشنا سازید.

با این توضیحات حتما شما هم قصد دارید همین حالا یک کارمند همیشگی داشته باشید.  • 83 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 3 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چرا باید سایت داشته باشیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...