چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی كنیم؟

بازو بسته كردن وب‌ها ساده است. FrontPage ، لیست وب‌هایی كه اخیراً مورد استفاده قرار گرفته‌‌اند را نگه می‌دارد تا راحت‌تر بتوانید وب‌های مورد نظر را پیدا كنید. همچنین می‌توانید بیش از یك سایت را با هم باز كنید.

باز كردن وبی كه اخیراً مورد استفاده قرار گرفته است.
از منوی File ، گزینه Recent Webs را انتخاب كنید. منویی فرعی كه ظاهر می‌شود چند سایت وبی كه اخیراً روی آنها كار كرده اید را لیست می‌كند. یكی از این وب‌ها را انتخاب كنید تا باز شود. برای مشاهده كردن تمام فایل‌های وب، روی دكمه Folders در نوار Views كلیك كنید.

باز كردن صفحه‌ای كه اخیراً مورد استفاده قرار نگرفته است
اگر وبی كه می‌خواهید باز كنید در منوی فرعیWebs Recent موجود نباشد، از منوی File گزینه Open Webرا انتخاب كنید تا كادر محاوره‌ای Open Web باز شود.

اسم وب را وارد كنید
اگر اسم وبی كه می‌خواهید باز كنید را می‌دانید، آن را در كادر Web name وارد كنید (مثلاً \Personal My Documents C:\). اگر نمی‌خواهید مسیر كامل وب را تایپ كنید، به مرحله 4 بروید.

وب مورد نظر را انتخاب كنید
برای پیدا كردن وب مورد نظر، روی فلش لیست Look in كلیك كنید و پوشه حاوی وب را پیدا كنید.

روی Open كلیك كنید
بعد از انتخاب پوشه مورد نظر، روی دكمه Open كلیك كنید. وب انتخاب شده باز می‌شود. برای مشاهده فایل‌ها، دید Folders را باز كنید.

وب را ببندید
بعد از اتمام كار، روی دكمه Save در نوار ابزار Standard كلیك كنید تا آن را ذخیره كنید. برای بستن وب، از منوی File ، گزینه Close Web را انتخاب كنید. وقتی كه از شما پرسیده می‌شود، رویOk كلیك كنید تا تغییرات روی صفحات ذخیره شوند.

*توجه*
پیدا كردن وب
وقتی كه از منوی File ، گزینه Open Web را انتخاب می‌كنید، یا یكی از سایت‌های لیست Webs Recent را انتخاب می‌كنید، در حقیقت یك پوشه را باز می‌كنید. یك آیكون كره روی پوشه وب شما ظاهر می‌شود تا با پوشه‌های دیگر در درایو، فرق داشته باشد. بصورت پیش فرض، پوشه‌های وب در درایو ریشه و در پوشه MyWebs كه هنگام نصب FrontPage ایجاد می شود ذخیره می‌شوند  • 226 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 12 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی كنیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...