راه اندازی سایت فروش اینترنتی

راه اندازی سایت فروش اینترنتی

حتما قصد راه اندازی سایت فروش اینترنتی دارید تا بتوانید محصولات خود را بفروشید. در این مقاله چند قسمتی با عنوان راه اندازی سایت فروش اینترنتی به شما نحوه راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی همه جانبه را توضیح خواهم داد. پس با این مقاله همراه باشید.

هزینه اجاره پایین

شما نیاز به پرداخت هزینه بابت اجاره مغازه را ندارید. وقتی یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید هزینه اجاره ماهانه سایت ( یا همان هاستینگ که بعدا خدمتتان توضیح خواهم داد ) بسیار کمتر از هزینه اجاره مغازه در شهر هست. شما بابت یک میزبانی وبسایت که از همه نظر خوب و کار آمد باشد ماهیانه حداکثر ۳۰ هزار تومان هزینه پرداخت می کنید ( حداکثر قیمت رو عرض کردم ) ، اما برای اجاره یک مغازه در سطح شهر ماهیانه حداقل هزینه ای که پرداخت خواهید کرد ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود. از هزینه رهن و مابقی هزینه ها هم بگذریم. پس هزینه نگهداری ماهیانه سایت یک دهم هزینه اجاره مغازه خواهد بود.

employment_law_panel

کم شدن مخارج استخدام

با داشتن یک وبسایت فروشگاهی شما نیازی به استخدام افراد بیشتر نخواهید داشت. سایتتان تمامی کارها از قبیل معرفی محصول به مشتری ، دریافت هزینه محصول و ثبت سفارش را بصورت اتوماسیون انجام داده و تنها کافیست محصول را برای مشتری ارسال کنید. پس نیازی به پرداخت هزینه بابت استخدام افراد در بخش معرفی محصول ، حسابداری و حسابرسی و … ندارید.
international-shopping

بین المللی بودن فروشگاه اینترنتی شما

شاید اگر فروشگاهی در تهران راه اندازی کنید شخصی که در شیراز زندگی می کند با محصولات شما هیچ زمانی آشنا نشود. چون فروشگاه شما در تهران راه اندازی شده و آن شخص در شیراز زندگی می کند، اما با راه اندازی سایت فروش اینترنتی دیگر محدودیتی در ارائه خدمات به افراد مختلف در سطح کشور ندارید. وقتی فروشگاه اینترنتی داشته باشید افراد در هر کجای دنیا می توانند به راحتی با تایپ کردن نام سایت شما در گوگل یا وارد کردن آدرس سایت شما. مثلا: expres.ir در نوار مرورگر خود تمامی محصولات شما را ببینند و خرید آنلاین خود را انجام دهند.

24h
۲۴ ساعته بودن فروشگاه شما در ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال

فروشگاه شما در ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال باز خواهد بود. مشتری در هر زمانی می تواند فروشگاه آنلاین شما را مشاهده کرده و محصولات شما را خرید کند. حتی زمانی که شما در خواب شبانه هستید 🙂 پس دیگر نگران بسته ماندن فروشگاه خود نباشید.  • 109 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 3 مارس 2016

آخرین دیدگاه های راه اندازی سایت فروش اینترنتی

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...