چگونه از راهنمااستفاده كنیم

از منوی Help، گزینه Microsoft FrontPage Help را انتخاب كنید یا F1 را بزنید تا سیستم راهنمای FrontPage راه اندازی شود و پنجره Microsoft FrontPage Help باز شود.

جستجو در محتویات
روی برگه Contens كلیك كنید و در لیست عنوان‌ها(متن‌هایی كه كنار آیكون كتاب بسته قرار دارند) در سمت چپ بگردید تا عنوان مرتبط با مشكل خود را پیدا كنید. برای باز كردن یك عنوان روی آیكون كتاب دو بار كلیك كنید.

انتخاب موضوع

از لیست باز شده سمت چپ، یك موضوع (متنی كه كنار آیكون صفحه و علامت سئوال قرار دارد) را با كلیك كردن روی آن انتخاب كنید. صفحه كمك و راهنمای آن موضوع در كادر سمت راست باز می‌شود.

جستجو در شاخص (Index)
اگر موضوعی كه به دنبال آن می‌گردید در برگه Contents نباشد، آن را جستجو كنید. برای شروع روی برگه Index كلیك كنید.

جستجو با استفاده از یك كلمه كلیدی (Keyword)
كلمه كلیدی مربوط به مشكل خود را در فیلد Type Keywords تایپ كنید. همچنین می‌توانید یكی از كلمات كلیدی لیست Or Choose KeyWords را انتخاب كنید. بعد روی دكمه Search كلیك كنید. اگر در تایپ كردن اشتباه كنید، روی دكمه Clear كلیك كنید و دوباره تایپ كنید.

موضوع خود را انتخاب كنید
نتیجه جستجو در كادر Choose a topic نمایش داده می‌شود. یكی از عنوان‌های این موضوع را انتخاب كنید تا آن را مشاهده كنید.

جستجوی سریع
. بدون باز كردن منوی Help می‌توانید بدنبال پاسخ بگردید. در فیلد Ask A Question روی نوار ابزار Standard كلیك كنید، سئوال خود را تایپ كنید و كلید Enter را بزنید، یك سری پاسخ ممكن برای این سئوال، ظاهر می‌شود. یكی از این گزینه‌ها را انتخاب كنید تا فایل راهنمای مربوطه باز شود. برای دستیابی به نتیجه جستجوهایی كه قبلاً انجام شده است روی فلش رو به پایین در كنار كادر Ask A Question كلیك كنید.  • 109 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه از راهنمااستفاده كنیم

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...