چگونه از دید Tasks استفاده كنیم؟

دید Tasks به شما امكان می‌دهد تا لیستی از كارهایی كه باید انجام دهید ایجاد كنید كه اگر با گروهی از افراد برای ایجاد سایت كار می‌كنید، بسیار سودمند خواهد بود. شما می‌توانید یك كار را به یك فایل اختصاص دهید و بعد این كار را به شخصی در گروه اختصاص دهید. یا از این كارها بعنوان یاد آوری كارهایی كه باید قبل از انتشار سایت انجام دهید استفاده كنید.
اختصاص دادن یك كار به یك فایل

برای اینكه یك فایل را به یك كار اختصاص دهید، دید Folders را باز كنید و یك فایل انتخاب كنید. از منوی Edit ، گزینه Add Task را انتخاب كنید. (همچنین با انتخاب گزینه Tasks و بعد گزینه Add Task از منوی Edit می‌توانید یك كار را به یك فایل باز مرتبط كنید.) كادر محاوره‌ای New Task باز می‌شود.

تنظیمات

اسم و شرح كار را به ترتیب در كادرهایTask Name وDescription تایپ كنید. اسم شخص را در كادر Assigned To تایپ كنید و اولویت كار را در قسمت Priority مشخص كنید. بعد رویOk كلیك كنید.

دید Tasks را باز كنید

روی دكمه Tasks در نوار View كلیك كنید تا دید Tasks باز شود. این دید، تمام كارهای نا تمام سایت را نشان می‌دهد..

باز كردن یك كار
روی یك كار كلیك راست كنید و گزینهStart Task را انتخاب كنید تا صفحه مرتبط با این كار در حالت ویرایش باز شود. بعد از اتمام كار روی صفحه، آن را ببندید.

كار را بصورت تمام شده اعلام كنید
بعد از اینكه كار خود را به پایان رساندید، می توانید آن را بصورت تمام شده اعلام كنید. دیدTasks را باز كنید. روی كار موردنظر كلیك راست كنید و گزینهMark Complete را انتخاب كنید.

حذف یك كار
برای حذف كردن یكی از كارها، روی آن كلیك راست كنید و گزینهDelete Task را انتخاب كنید.

* توجه *
اضافه كردن یك كار جدید
برای ایجاد كار جدید (بدون مرتبط كردن با یك فایل)، روی یك ناحیه خالی از دیدTasks كلیك راست كنید و گزینه Add Task را انتخاب كنید. كادر محاوره‌ای New Task باز می‌شود.

Show History
بصورت پیش فرض، دید Tasks فقط كارهایی را نشان می‌دهد كه باید تكمیل شوند. برای نشان دادن تمام كارهای تكمیل شده و تكمیل نشده، روی یك قسمت خالی از دیدTasks كلیك راست كنید و گزینه Show History را انتخاب كنید  • 134 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 12 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه از دید Tasks استفاده كنیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...