چگونه دیدها را تغییر دهیم؟

قسمت اعظم كار شما فقط در دو دید انجام می‌گیرد: دید Page (كه در آن می‌توانید صفحات جدید اضافه كنید و با صفحات كار كنید) و دید Folders (كه در آن می‌توانید تمام صفحات، تصاویر و پوشه‌های سایت خود را مدیریت كنید). بسته به دیدی كه انتخاب می‌كنید، نوار منو می‌تواند تغییر كند و گزینه‌هایی كه به دید جاری مربوط باشند را ارائه می‌كند. در این كار عملی یاد می‌گیرید كه هر دید برای چه بكار می‌رود و چگونه بین آنها سوئیچ كنید. در كارهای عملی بعدی، بیشتر با این دیدها كار خواهید كرد.
نوار Viwes
نوار Views به شما امكان می‌دهد تا از یك دید به دید دیگر حركت كنید. روی نوار Views كلیك راست كنید تا یك منو ظاهر شود كه با آن می‌توانید اندازه آیكون‌ها را تغییر دهید یا این نوار را پنهان كنید. برای باز كردن این نوار، از منوی View، گزینه Views Bar را انتخاب كنید.

دید Page

روی دكمه Page در نوار Views كلیك كنید تا دید Page باز شود. در این دید، می‌توانید صفحات را ایجاد كنید و نمونه كار خود را مشاهده كنید.
روی دكمه Folders در نوار View كلیك كنید تا یك درخت از فایل‌ها و پوشه‌های سایت به شیوه Windows Explorer ظاهر شود. در این دید می‌توانید صفحات را جابجا، كپی و حذف كنید.

گزارش سایت
روی دكمه Reports در نوار Views كلیك كنید تا گزارش خلاصه‌ای از سایت خود را مشاهده كنید. دید Reports نشان می‌دهد كه كدام صفحات سایت، مشكل دارند (مثلاً سرعت download پایین یا زمینه‌های بلا استفاده‌ای كه بیهوده فضای ذخیره سازی را اشغال می‌كنند).

دید Navigation
روی دكمه Navigation در نوار Views كلیك كنید تا صفحات خود را در یك صفحه شبیه فلوچارت مشاهده كنید. در دید Navigation می‌توانید ترتیب صفحات را تغییر دهید و بصورت خودكار آنها را به هم لینك كنید.

دید Hyperlinks

دید Hyperlinks بصورت گرافیكی نشان می‌دهد كه صفحات دیگر سایت، چگونه به صفحه جاری مرتبط می‌باشند روی دكمه Hyperlinks كلیك كنید تا مشاهده كنید كه صفحات چگونه به هم متصل می‌باشند، این دید همچنین لینك به سایت‌های دیگر در وب را نیز مشخص می‌كند.

دید Tasks
روی دكمه Tasks كلیك كنید تا یك لیست از كارهایی كه باید برای سایت انجام دهید، ایجاد كنید. اگر با دیگران كار می‌كنید، می‌توانید این كارها را به اعضای تیم اختصاص دهید. هر كسی كه روی پروژه كار می‌كند می‌تواند این كارها و وظایف را مشاهده كند و هر وقت كه آنها را به پایان رساند، آنها را در لیست مشخص كند.  • 98 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه دیدها را تغییر دهیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...