چگونه خصوصیات تصویر را تنظیم كنیم؟

شما می‌توانید از كادر محاوره‌ای Picture Properties برای تغییر دادن ظاهر و موقعیت تصویر استفاده كنید. در این كار عملی یاد می‌گیرید كه چگونه این كار را انجام دهید.
انتخاب تصویر

سایت حاوی تصویر مورد نظر را باز كنید. روی تصویر كلیك كنید. توجه كنید كه وقتی یك تصویر را انتخاب می‌كنید ، نوار ابزار Pictures در پایین پنجره Frontpage ظاهر می‌شود.

Picture Properties را انتخاب كنید
روی تصویر كلیك راست كنید و گزینه Picture Properties را انتخاب كنید تا كادر محاوره‌ای Picture Properties باز شود.

برگه Appearance را انتخاب كنید
از طریق برگه Appearance می‌توانید گزینه‌های مربوط به تغییر دادن موقعیت، قرار دادن یك خط مرزی حول تصویر و تغییر دادن اندازه تصویر را تنظیم كنید. برای تغییر دادن موقعیت تصویر و چگونگی قرار گرفتن متن حول تصویر، از گزینه‌های None ، Left (چپ) یا Right (راست) استفاده كنید. ( موقعیت تصویر را از طریق یكی از گزینه‌های لیست Alignment هم می‌توانید تغییر دهید). اگر می‌خواهید یك خط مرزی حول تصویر را فراگیرد، ضخامت این خط را در كادر Border thickness وارد كنید( اگر تایپ كنید 0 ، هیچ خط مرزی وجود نخواهد داشت.). كار عملی 7« چگونه اندازه تصاویر را تغییر دهیم و بازسازی كنیم» به ابزارهای برگه Apperance برای تغییر دادن اندازه تصویر می‌پردازد.

نوع تصویر را انتخاب كنید
در برگه General ، می‌توانید یك فایل تصویر را از یك نوع به نوع دیگر تبدیل كنید. برای مثال، برای تبدیل كردن یك فایل GIF به فرمت JPEG ، گزینه JPEG را انتخاب كنید.

Alternative representations
در فیلد Low-Res می‌توانید یك تصویر كوچك تعیین كنید كه وقتی بازدید كننده منتظر download شدن تصویر بزرگ و با كیفیت بالاتر است، این تصویر كوچك نمایش داده شود. در فیلد Text ، متنی را تایپ كنید كه وقتی بازدید كننده اشاره گر ماوس را روی تصویر قرار می‌دهد و كلیك نمی‌كند (این كار hovering نامیده می‌شود) نمایش داده می‌شود. این متن همچنین برای بازدیدكنندگانی نمایش داده می‌شود كه صفحات شما را با مرورگرهایی مشاهده می‌كنند كه طوری تنظیم شده‌اند تا تصاویر را پنهان كنند.

هایپرلینك
اگر بخواهید این تصویر را به یك فایل، لینك كنید، می‌توانید آدرس آن فایل را در فیلد Location تایپ كنید. یك راه دیگر هم برای این كار وجود دارد كه در كار عملی 8 « چگونه تصاویر را لینك كنیم » شرح داده شده است. اگر چه دكمه Change Target Frame معمولاً وقتی به كار می‌رود كه با صفحات فریم دار كار می‌كنید ، می‌توانید از این دكمه برای باز كردن لینك در یك پنجره جداگانه استفاده كنید. روی این دكمه كلیك كنید و گزینه New Window را انتخاب كنید. بعد روی Ok كلیك كنید. به این صورت، وقتی كه بازدید كننده روی لینك كلیك می‌كند، یك پنجره جداگانه برای نمایش دادن فایل تصویر باز می‌شود و صفحه اصلی باز می‌ماند.  • 96 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 14 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه خصوصیات تصویر را تنظیم كنیم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...