چگونه با يك سايت از پيش طراحي شده كار كنيم؟

وقتي كه مجبور باشيد با عجله يك سايت ايجاد كنيد، از يكي از وب‌هاي از پيش طراحي شده FrontPage استفاده كنيد. اين وب‌ها، از وب‌هاي يك صفحه اي تا وب‌هاي شركتي و شخصي حاوي تصاوير گرافيكي و هايپرلينك متغيير مي‌باشند.
وب مورد نظر را باز كنيد
روي فلش New Page كليك كنيد و گزينه Web را انتخاب كنيد. كادر محاوره‌اي Web Site TemPlates باز مي‌شود و ليستي از وب‌هاي از پيش طراحي شده (كه قالب ناميده مي‌شوند) و ويزاردهايي كه مي‌توانند مرحله به مرحله شما را در روند ايجاد يك وب پيش ببرند را نشان مي‌دهد.

انتخاب وب
نوع وبي كه مي‌خواهيد ايجاد كنيد را از ليست Web Site انتخاب كنيد. وقتي كه يكي از آيتم‌هاي ليست را انتخاب مي‌كنيد، شرح آن قالب يا ويزارد در سمت راست كادر محاوره‌اي نشان داده مي‌شود.

اسم و محل
در فيلد Specify the location of the new web ، يك اسم براي سايت تايپ كنيد. اگر نمي‌خواهيد اين وب در محلي كه نشان داده شده است ذخيره شود، يك محل جديد وارد كنيد. مثلاً ممكن است بخواهيد وب‌هاي خود را در پوشهMy Documents يا روي درايو ريشه ذخيره كنيد. من ترجيح مي‌دهم كه وب‌هاي خود را در هارد در شاخه\ MyWebs\ My Documents C:\ ذخيره كنم. بعد از وارد كردن اسم و محل سايت، روي Ok كليك كنيد تا وب ايجاد شود. براي تغيير دادن اسم Web ، از منوي Tools، گزينه Web Settings را انتخاب كنيد و اسم جديد را در كادر متني Web name تايپ كنيد.

ديد Folders را باز كنيد
روي آيكون Folders در نوار Views كليك كنيد تا ليستي از تمام صفحات، تصاوير گرافيكي و عناصر ديگر وب جديد را در ديد Folders مشاهده كنيد. فعلاً، FrontPage ، كمي از كارها را براي شما انجام داده است!

صفحات را براي ويرايش كردن باز كنيد
شما مي‌توانيد روي هر صفحه در ليست ديد Folders ، دابل كليك كنيد تا آن را در ديد Page باز كنيد و بتوانيد آن را ويرايش كنيد. بخاطر داشته باشيد كه فايل Index.htm ، صفحه اصلي پيش فرض سايت است. شما مي‌توانيد كار خود را با اين صفحه آغاز كنيد.

شروع به ويرايش كردن كنيد
صفحه انتخاب شده در ديد Page باز مي‌شود. در اين صفحه، مي‌توانيد روي لينك‌هاي موجود كليك كنيد تا به صفحات ديگر برويد و در قالب وبي كه FrontPage براي شما ايجاد كرده است كاوش كنيد. عناصر صفحات را تغيير دهيد و براي اطلاعات بيشتر، به كارهاي عملي بخش‌هاي قبلي اين كتاب مراجعه كنيد.  • 253 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 12 مارس 2016

آخرین دیدگاه های چگونه با يك سايت از پيش طراحي شده كار كنيم؟

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...