آموزش اتصال نرم افزار اوتلوک outlook به ایمیل وب سایت

جهت تنظیمات اوتلوک outlook طبق مراحل زیر عمل می کنیم :
۱) نرم افزار اوتلوک outlook را باز کرده و سپس برروی تب یا منوی فایل File کلیک نمایید
۲) در قسمت بالای Account Setting بر روی Add Account کلیک نمایید و سپس در پنجره باز شده گزینه Manually configure server settings or additional server types را انتخاب می کنیم و سپس برروی Next کلیک می کنیم
۳) در پنجره بعدی (Choose Service ) گزینه Internet Email را انتخاب می کنیم و سپس برروی Next کلیک می کنیم.
۴) در پنجره باز شده بعدی در قسمت (User Information ) اطلاعات خود را به صورت زیر وارد می کنیم :
a) در قسمت Your Name نام اکانت مورد نظر خود را وارد کنید و در قسمت Email Address نام ایمیل خود را وارد کنید به عنوان مثال نام اکانت iranpage و نام ایمیل info@iranpage.net.

b) در قسمت Server Information نیز اطلاعات خود را به شرح زیر وارد میکنید :
در قسمت Account Type نوع پروتکل اکانت خود را انتخاب می کنید IMAP یا POP3 اما پیشنهاد ما انتخاب IMAP می باشد چون گزینه ها و ویژگی های بیشتری در اختیار شما قرار می دهد
در قسمت Incoming mail server نام سرور IMAP و یا POP خود را وارد می کنید که معمولا به این صورت می باشد : mail.iranpage.net

ولی برای اطمینان بیشتر می توانید از طریق سرویس میزبانی یا هاست خود به این اطلاعات دست پیدا کنید ابتدا وارد پنل مدیریت سرویس میزبانی خود شده و سپس در تب Mailوارد Email Account می شویم و سپس در تب Account @ Domain برروی More کلیک کرده و اطلاعات مربوط به ایمیل خود را مشاهده می کنید
در قسمت Outgoing mail server (SMTP) نیز به همین صورت بالا مانند قسمت b عمل می کنیم
در قسمت Logon Information و در قسمت User Name نام کاربری ایمیل خود و در قسمت Password نام کلمه عبور ایمیل خود را وارد نمایید و سپس تیک گزینه Remember password را می زنیم.
سپس در قسمت پایین گوشه سمت راست بر روی گزینه More Settings کلیک می کنیم . و در پنجره باز شده تنظیمات را به شرح زیر انجام می دهیم :

• ابتدا برروی تب Outgoing Server کلیک می کنیم و تیک گزینه My outgoing server (SMTP) requires authentication را می زنیم .
• سپس در تب Advanced و در قسمت Incoming server (IMAP) و در قسمت Use the following type of encrypted connection گزینه SSL را انتخاب می کنیم و سپس در قسمت Outgoing server (SMTP) و در قسمت Use the following type of encrypted connection گزینه TLS را انتخاب می کنیم و سپس بر روی تب OK کلیک می کنیم .
• سپس برروی گزینه Test Account Settings کلیک می کنیم و پس از پایان تست اکانت و در پنجره Congratulations برروی Finish کلیک می کنیم و در پنجره Account Settings برروی Close کلیک می کنیم .

در پایان یکبار نرم افزار اوتلوک outlook را بسته و دوباره آن را اجرا کنید  • 90 بازدید
  • بهنام نجاتی
  • 29 فوریه 2016

آخرین دیدگاه های آموزش اتصال نرم افزار اوتلوک outlook به ایمیل وب سایت

نظرات بسته
اگر نياز به پشتيباني داريد همين حالا با ما تماس بگيريد . تيم پشتيباني رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...